O kancelarii

Kancelaria Notarialna Pawła Rożen dzięki zdobytemu doświadczeniu, rzetelności oraz wysokiej jakości świadczonych czynności, z należytą starannością zabezpiecza interesy i prawa swoich Klientów. Wykwalifikowana kadra Kancelarii zapewnia sprawną i profesjonalną obsługę, a Klienci mogą liczyć
na bezpłatne i fachowe wyjaśnienia związane z czynnościami notarialnymi.

Siedziba Kancelarii znajduje się w Lublinie, przy ul. Zagłoby 2 (wejście od al. Kraśnickiej). Naprzeciwko znajduje się przystanek ZTM (Rzemieślnicza 01) oraz dogodny parking dla zmotoryzowanych. W celu ułatwienia Państwu dostępu do czynności notarialnych praktykujemy elastyczne godziny pracy.

Notariusz Paweł Rożen powierzone obowiązki wypełnia zgodnie z prawem i sumieniem, dochowując tajemnicy państwowej i zawodowej, w postępowaniu swym kieruje się zasadami godności, honoru
i uczciwości.

Czynności notarialne

Rodzaje czynności notarialnych dokonywanych w Kancelarii. Dokumenty niezbędne do sporządzenia czynności notarialnych.

więcej

Opłaty i podatki

Opłaty i podatki związane z czynnościami notarialnymi. Udzielenie informacji i wyjaśnień w sprawie czynności notarialnych jest bezpłatne.

więcej

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy albo skontaktuj się z nami telefonicznie

więcej

kancelaria notarialna Niniejsza strona nie stanowi reklamy, w szczególności reklamy osobistej, ani oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa. Strona ta nie jest także wyjaśnieniem dotyczącym dokonywanych czynności notarialnych w rozumieniu art. 80 § 3 ustawy Prawo o notariacie i jest zgodna z uchwałą nr VI/14/2008 Krajowej Rady Notarialnej z dnia 15 lutego 2008 r. Dane notariusza oraz adres Kancelarii zamieszczone na tej stronie pochodzą z zasobów Krajowej Rady Notarialnej oraz Obwieszczenia Ministra Sprawiedliwości ze stycznia 2014 r. w sprawie ogłoszenia wykazu zarejestrowanych Kancelarii Notarialnych.